خانه فروشگاه ارتباط با ما

نحوه ارسال سفارشات

تمام تلاش ما در کیک یار بر آن است که سفارشات مشتریان عزیزمان را در اسرع وقت تحویل نماییم.کلیه سفارشات نهایتا تا ۷ روز بدست شما عزیزان خواهد رسید.

پس از پرداخت و ثبت نهایی سفارش، واحد پشتیبانی کیک یار سفارش شما را در اسرع وقت بسته بندی کرده و به واحد ارسال تحویل می دهد . توجه داشته باشید بسته ای که تحویل شما می گردد، می بایست بدون زدگی یا پارگی باشد، در غیر اینصورت از گرفتن بسته اجتناب فرمایید.

اطلاع رسانی از مراحل ثبت و دریافت سفارش

پس از ثبت سفارش یک کد 4 رقمی برای شما پیامک خواهد شد که می توانید از طریق آن پیگیری سفارش خود را نیز انجام دهید. پس از این مرحله سفارش شما به واحد پردازش تحویل و بعد از بسته بندی پیامک بسته بندی نیز برای شما ارسال خواهد شد. با تحویل و ارسال کالا از طریق پست نیز لینک کد رهگیری پیامک شده تا به سادگی نسبت به پیگیری سفارش خود اقدام نمایید. پس از دریافت مرسوله توسط شما ، از طرف تیم پشتیبانی به شماره تماس ( 09019176217) ، با شما تماس گرفته خواهد شد .

چطور می توانم سفارشم را پیگیری کنم ؟

وارد سایت کیک یار شوید. روی گزینه سفارش های من کلیک کنید. در این قسمت با کلیک روی جزییات می توانید سفارش خود را ببینید. می توانید در این قسمت روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.

هزینه ی ارسال در کیک یار چگونه محاسبه می شود؟

دوره های آموزشی نیازی به ارسال ندارند و شما می توانید آن ها را از وب سایت دانلود نمایید.اما هزینه ارسال محصولات موجود در فروشگاه برای خریدهای بیشتر از ۵۰۰ هزار تومان رایگان است و برای خرید های کمتر از ۵۰۰ هزارتومان بر اساس آدرس انتخابی شما محاسبه و ارسال می گردد.